KURUMSAL
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
ÇEŞİTLER
HİZMETLERİMİZ
ATIK YÖNETİMİ
REFERANSLARIMIZ
MÜŞTERİLERİMİZ
BELGELERİMİZ
LİSANSLAR
İLETİŞİM
ULAŞIM

FolyoPVC bir malzeme olan folyo tanıtım ve dekorasyon sektöründe çok uzun zamandır farklı çeşit ve tekniklerle kullanılmaktadır.


KULLANIM ALANLARI

  • DEKORASYON FOLYOSU ( EKONOMİK FOLYO ) :Bu serideki folyolar kısa ömürlü olup ( Max 1 yıl ) Vitrin yazılarınde, kısa vadeli ışıksız tabela sistemlerinde, düz yüzeylerde kullanım için üretilmiştir. Bu malzemenin her Markada yaklaşık 60 ile 100 adet arasında rengi bulunmaktadır. Sıcak havada kullanımı çok rahat olup, soğuk havada PVC sertleştiğinden dolayı kırılganlaşarak kolayca yırtılabilir. Bu sebepten Transfer bandı kullanarak montaj yapmanızda fayda olacaktır.
  • ORTA SEVİYE FOLYO ( INTERMEDIATE ) :Bu folyo ( vinyl ) ekonomik seri folyosundan daha yumuşak ve daha esnek bir malzemedir. Bu sebepten bir üst kademelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu malzeme 1-3 yıllık malzemedir. Bu ürünü Işıksız Tabela sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • YÜKSEK SEVİYE FOLYO ( PREMIUM VINYL ) :Bu folyo (vinil) çeşidi yüksek kalitede üretilmiş olup, uzun vadeli projelerinizde kullanmanız için çok uygundur. Işıksız tabela yapacaksınız ve müşteriniz sizden 5 yıl garanti istiyor, rahatlıkla bu seri malzemeyi kullanabilirsiniz. Bu ürünün yapışkan kuvveti, esnekliği, inceliği diğer iki üründen çok daha iyidir. Araçların düz yüzeylerinde çekindeden kullanabilirsiniz.
  • CAST FOLYO ( ARAÇ FOLYOSU ) :Cast folyo araç giydirme işlemlerinde kullanılır.
  • TRANSPARAN FOLYO ( TRANSPARENT VINYL ) :Transparan folyo_vinil dekorasyon amaçlı kullanılan bir üründür. Yaklaşık 30-50 adet rengi bulunan bu ürün  şeffaf bir malzemedir. 
  • TRANSLUCENT FOLYO (VINYL):Translucent folyo ışıklı tabelalarda kullanılan bir üründür. Bu malzeme yarı transparan bir ürün gibi tarif edilsede saydam değildir. Sadece ışığı çok net bir şekilde yansıtır ve ışığı direk değil homojen olarak yayar. Bu malzeme sadece ışıklı alanlarda kullanılır. 
  • METAL GÖRÜNÜMLÜ FOLYOLAR :Bu folyolar Mat Krom, Krom, Parlak Altın, Varak olmak üzere dört beş çeşittir. Bu folyo, vinil çeşiti yine dekotasyon ve etiket amaçlı kullanılır. 
  • REFLEKTİF FOLYO_VINIL :Yol levhaları, Araba plakaları bu malzeme kullanılarak yapılır. Bu ürünün özelliği ışığın vurmasıyla yansıma oluşturur ve çok net bir parlaklıkla ürünün görünmesini sağlar.
  • FLORASAN FOLYO ( VINYL ) :Ambulansların üzerine yapıştırılan folyo_vinil Florosandır . Bu ürünün özelliğide gündüz çok net görünür hatta gözünüze rahatsızlık verecek kadar çok nettir. bu sebeptten dikkat çekilecek alanlarda tercih edilir.